ВЕСЕЛИСЯ, ГРАЙ ТА КНИЖКИ ЧИТАЙ.
Літо з книгою – чудова можливість поринути у
світ книжок, розширити свої знання та просто весело провести час. Як приємно літнього спекотного дня відпочити в затінку
під розлогим деревом, що лагідно прикриває від яскравого сонця. А відпочивати з
користю - читаючи нову захоплюючу книгу ще приємніше. Саме тому, на галявині
біля бібліотеки для дітей відбувся бібліопікнік «Веселися,
грай та книжки читай».
Діти взяли участь у
вікторині «З якої казки?», відгадували загадки, складали пазли до казок та читали
книжки. За активність та для гарного настрою
бібліотекар пригостила дітей солодощами. Бібліопікнік
пройшов весело,змістовно та залишив позитивне враження й гарний настрій.
Великомихайлівська
бібліотека філія для дітей бажає своїм читачам веселих канікул, мирного неба та
здійснення мрій! Нехай це літо подарує Вам багато посмішок, нових друзів та
цікавих книг.
Ласкаво
просимо до бібліотеки!












Немає коментарів:
Дописати коментар